Αρχική σελίδα » Ανακοινώσεις και Εκδηλώσεις

Ανακοινώσεις και εκδηλώσεις

26-07-2021 Οριστικά αποτελέσματα προγράμματος Πρακτικής Άσκησης (Σεπτέμβριος - Οκτώβριος 2021)

Τελικά αποτελέσματα επιλογής συμμετεχόντων στην δια ζώσης εκπόνηση της Πρακτικής Άσκησης μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση» & του Επιχειρησιακού Προγράμματος...

09-07-2021 Ορισμός Διευθυντή του Τομέα Θρησκειολογίας, Φιλοσοφίας και Κοινωνιολογίας του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

Ορισμός Διευθυντή του Τομέα Θρησκειολογίας, Φιλοσοφίας και Κοινωνιολογίας του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Ε.Κ.Π.Α.

02-07-2021 Αποτελέσματα εκλογών Διευθυντών Τομέων του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του ΕΚΠΑ

Αποτελέσματα 1 μέχρι 7 από τα συνολικά 1542