Αρχική σελίδα » Προβολή νέων

Προβολή νέων

12.12.2019

ΕΝΑΡΞΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου, ακαδ. έτους 2019-2020 στην ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ (my-studies) του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

Προθεσμία δηλώσεων: από Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019 έως και Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2020

Δηλώσεις Μαθημάτων ακαδ. έτους 2019 – 2020

Οι δηλώσεις μαθημάτων υποβάλλονται μέσω της ιστοσελίδας  http://my-studies.uoa.gr

Προθεσμία δηλώσεων
από  Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019
έως και Τετάρτη 15 Ιανουαρίου 2020

- οι φοιτητές του 1ου  και  2ου  έτους σπουδών δηλώνουν μέχρι και 9 μαθήματα μόνο από τα χειμερινά εξάμηνα.

- οι φοιτητές του 3ου  έτους σπουδών δηλώνουν μέχρι και 13 μαθήματα μόνο από τα χειμερινά εξάμηνα.

- οι φοιτητές του 4ου  έτους σπουδών δηλώνουν μέχρι και 18 μαθήματα μόνο από τα χειμερινά εξάμηνα.

- οι επί πτυχίω φοιτητές (δηλαδή από το 5ο έτος φοίτησης και μετά) δικαιούνται  να δηλώσουν μέχρι και 40 μαθήματα από όλα τα χειμερινά και εαρινά εξάμηνα.

- Οποιαδήποτε είσοδος στο σύστημα για επανέλεγχο-αλλαγή της δήλωσης (όσο είναι ανοικτό το web) την ακυρώνει αυτόματα και για τον λόγο αυτό, θα πρέπει να επαναληφθεί η δήλωση εκ νέου και να οριστικοποιηθεί.

- Mπορείτε να επιβεβαιώσετε τα μαθήματα που έχετε δηλώσει πρίν από το πέρας της προθεσμίας υποβολής δηλώσεων από το profil (κάτω αριστερά στην οθόνη) --> Ιστορικό, επιλέγοντας την ημερομηνία /ώρα που έγινε η τελευταία επιτυχής δήλωση μαθημάτων.

-! Μετά το πέρας της προθεσμίας να ελέγξετε τη δήλωσή σας στο Ιστορικό δηλώσεων (κάτω δεξιά της αρχικής οθόνης)

Μετά τη λήξη των δηλώσεων καμία εκπρόθεσμη δήλωση δεν θα γίνει δεκτή

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος