ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022 ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

Καλούνται οι φοιτητές/τριες  που έχουν τις προϋποθέσεις για τη λήψη πτυχίου με την εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου 2022 να υποβάλουν τα αίτηση ορκωμοσίας ηλεκτρονικά μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας  https://eprotocol.uoa.gr από:

Πέμπτη 27.10.2022 έως και την Παρασκευή 4.11.2022

- Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αναρτήσουν στην ως άνω πλατφόρμα ευκρινές φωτοαντίγραφο Αστυνομικής ή Στρατιωτικής Ταυτότητας ή Διαβατηρίου ως συνημμένο αρχείο σε μορφή pdf.

- Όσοι φοιτητές διαμένουν σε δωμάτια της Φοιτητικής Εστίας υποχρεούνται να υποβάλουν βεβαίωση περί εκκένωσης δωματίου.

- Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση με την ημερομηνία και τον τρόπο διεξαγωγής της ορκωμοσίας.

- Πληροφορίες: Ευστρατία (Έφη) Κομνηνάκη [(+30) 210 727 5715].

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος