ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥ ΑΡΧΙΜ. Δ. ΚΑΛΗΜΕΡΗ «Η ΝΕΥΡΟΗΘΙΚΗ ΣΤΟΝ 21ο ΑΙΩΝΑ: ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ, ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΗΛΕΠΙΔΡΑΣΕΙΣ»

ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥ ΑΡΧΙΜ. Δ. ΚΑΛΗΜΕΡΗ «Η Νευροηθική στον 21ο αιώνα: κατευθύνσεις, εξειδικεύσεις και αλληλεπιδράσεις»

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

της Διάλεξης του Πανοσιολογιότατου Αρχιμανδρίτη π. Δημητρίου Καλημέρη, Θεολόγου, Δρ. Βιοτεχνολογίας, με θέμα: «Η Νευροηθική στον 21ο αιώνα: κατευθύνσεις, εξειδικεύσεις και αλληλεπιδράσεις», η οποία πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 13 Δεκεμβρίου 2022 διαδικτυακά, με πρωτοβουλία του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), και στο πλαίσιο των μαθημάτων "Προαγωγή Ψυχικής Υγείας" και "Νευροηθική και σύγχρονη Ιατρική πράξη" με διδάσκουσα την Αν. Καθηγήτρια κ. Μ. Βασιλειάδου.

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

- Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), soctheol.uoa.gr@gmail.com