ΕΥΔΟΞΟΣ: ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022 - 2023

ΕΥΔΟΞΟΣ: ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ  ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022 - 2023

ΕΥΔΟΞΟΣ
ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ  ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2022 - 2023

Oι δηλώσεις συγγραμμάτων παρατείνονται μέχρι την Παρασκευή  12 Μαΐου 2023

H διανομή συγγραμμάτων στους φοιτητές θα ολοκληρωθεί την Τρίτη 30 Μαΐου 2023

Υπενθυμίζεται ότι οι φοιτητές υποχρεούνται να προβούν σε δήλωση μαθημάτων στο Τμήμα και δικαιούνται να παραλάβουν συγγράμματα μόνο για τα μαθήματα εκείνα τα οποία έχουν συμπεριλάβει κατά το τρέχον εξάμηνο στη δήλωση μαθημάτων τους.

Επισημαίνεται ότι βάσει της ισχύουσας νομοθεσίας, οι φοιτητές που έχουν υπερβεί τα ν+2 έτη σπουδών δεν δικαιούνται δωρεάν διδακτικά συγγράμματα.

Παράταση περιόδου διανομής και δηλώσεων συγγραμμάτων  εαρινού εξαμήνου 2022 - 2023.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε πάντα να απευθύνεστε στο Γραφείο Αρωγής του Ευδόξου