ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΘΕΡΙΝΩΝ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-23 ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

- Ωρολόγιο Πρόγραμμα διδασκαλίας μαθημάτων θερινών εξαμήνων ακαδημαϊκού έτους 2022-23 του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ) - [Ενημέρωση 4η / 20.02.2022].

Τα μαθήματα ξεκινούν από Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2023 σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα.

Ειδικές ανακοινώσεις σχετικά με τη διεξαγωγή των μαθημάτων είναι διαθέσιμες στην Η-Τάξη του ΕΚΠΑ.

Ο Πρόεδρος του Τμήματος

† Ο Κρήνης Κύριλλος (Κατερέλος), Καθηγητής