Τμήμα Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΤΙΤΛΟ «ΕΝΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ»

ΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟ ΤΙΤΛΟ «ΕΝΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ»

Ανακήρυξη Υποψηφιότητας για ανάδειξη Διευθυντή του Εργαστηρίου Συμβουλευτικής Ποιμαντικής και Ψυχολογίας

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

CIVIS-Νέα μαθήματα BIPs  Νέος κύκλος αιτήσεων

CIVIS-ΝΕΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ BIPS ΝΕΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ

CIVIS - Νέα μαθήματα BIPs - Νέος κύκλος αιτήσεων - Ευκαιρίες συμμετοχής φοιτητών του ΕΚΠΑ στις εκπαιδευτικές δράσεις του CIVIS

Αιτήσεις έως 28 Απριλίου 2024

To Ε.Κ.Π.Α μέσω της συμμετοχής του στο Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο του CIVIS https://civis.eu/en/about-civis/who-is-civis προσφέρει τη δυνατότητα στους/στις φοιτητές/τριες του να...