ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΜΕ ΘΕΜΑ: "ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΩΝ" (09-05-2023)

Παρασκευή 07 Ιουλίου 2023

- Βεβαίωσεις Παρακολούθησης

της παρουσίασης με θέμα: «Αντιμετώπιση επειγόντων περιστατικών» και Εισηγητή τον Δρ. Στυλιανό Κοτζαμπασάκη, Ιατρό – Πλαστικό Χειρούργο, η οποία πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 9 Μαΐου 2023 διαδικτυακά, στο πλαίσιο των μαθημάτων «Συνιστώσες της Υγείας και στοιχεία Βιβλικής και Πατερικής Ανθρωπολογίας» και «Προαγωγή Ψυχοσωματικής Υγείας και Αξιολογική Ανθρωπολογία» του προπτυχιακού κύκλου σπουδών του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.).

Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954, soctheol.uoa.gr@gmail.com