ΔΙΑΛΕΞΗ ΤΟΥ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΗ ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ - [19.10.2023]

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2023

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Στο πλαίσιο του προπτυχιακού μαθήματος "Κοινωνιολογία του Χριστιανισμού" (Υ/Ε) θα πραγματοποιηθεί διάλεξη του κ. Κωνσταντίνου Π. Κωτσιόπουλου, Καθηγητού της Κοινωνιολογίας του Χριστιανισμού στο Τμήμα Κοινωνικής Θεολογίας και Χριστιανικού Πολιτισμού της Θεολογικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (Α.Π.Θ.).

- Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2023, ώρα 12:00, Σπουδαστήριο 321 (3ος όροφος Κτηρίου Θεολογικής Σχολής)

- Σημειώνεται ότι το μάθημα θα ξεκινήσει εκτάκτως 12:00 λόγω συμμετοχής στην εκδήλωση τιμής και μνήμης του αείμνηστου Καθηγητού Βασιλείου Γ. Φανάρα.

- Πληροφορίες: Ν. Δεναξάς, Επίκουρος Καθηγητής
  Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας Ε.Κ.Π.Α.