ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΔΙΑΛΕΞΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΜΠΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗ - [15.03.2024]

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

της Εισήγησης με θέμα: «Επείγοντα Ψυχολογικά - Ψυχιατρικά Προβλήματα» και εισηγήτρια την κα. Ιωάννα-Δέσποινα Μπεργιαννάκη, τ. Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Ψυχιατρικής Ε.Κ.Π.Α., η οποία πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 15 Μαρτίου 2024 διαδικτυακά, στο πλαίσιο των μαθημάτων «Συνιστώσες της Υγείας και στοιχεία Βιβλικής και Πατερικής Ανθρωπολογίας» και «Προαγωγή Ψυχοσωματικής Υγείας και Αξιολογική Ανθρωπολογία» του προπτυχιακού κύκλου σπουδών του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.), με διδάσκουσα την Αν. Καθηγήτρια Μαρία Βασιλειάδου.

- Πληροφορίες σχετικά με τις βεβαιώσεις: soctheol.uoa.gr@gmail.com