ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΚΡΑΤΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΤΜ. ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΕΚΠΑ

Πρόσκληση της Κρατικής Ορχήστρας Αθηνών για τους Φοιτητές και τις Φοιτήτριες του Τμ. Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του ΕΚΠΑ

Αγαπητές Φοιτήτριες και Αγαπητοί Φοιτητές του τμήματος Κοινωνικής
Θεολογίας και Θρησκειολογίας του ΕΚΠΑ,

Δεδομένου του ενδιαφέροντός σας για την ιστορία και τον ελληνικό πολιτισμό θεωρούμε τιμή μας να σας προσκαλέσουμε σε μία ιδιαίτερα σημαντική για εμάς Συναυλία αφιερωμένη στην Μικρασιατική καταστροφή και στα γεγονότα του 1922.

Η Συναυλία αυτή θα λάβει χώρα την Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου και ώρα 20:30 στην αίθουσα Χρήστος Λαμπράκης, στο Μέγαρο Μουσικής.

Θα σας παρακαλούσαμε να οργανωθείτε μεταξύ σας, να ορίσετε κάποιον/α φοιτητή/τρια υπεύθυνο/η της καταμέτρησης όσων από εσάς επιθυμείτε και μπορείτε να έρθετε και να μας κοινοποιήσετε τον ακριβή αριθμό ατόμων που θα παραστούν. Όταν θα έχετε τον τελικό αριθμό επικοινωνήστε μαζί μας προκειμένου να κλείσουμε τις θέσεις (Email: akakavelaki@koa.gr). Καλό θα ήταν αυτό να έχει γίνει έως την Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου.

Με τους φιλικούς χαιρετισμούς του Καλλιτεχνικού Διευθυντή της Ορχήστρας κ. Λουκά Καρυτινού, της αναπληρώτριας Διευθύντριας σε θέματα Διοίκησης, κ. Αλίκης Φιδετζή, και της Διευθύντριας της Γραμματείας κ. Α. Κακαβελάκη.