ΕΝΑΡΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΙΟΛΟΓΙΑΣ

Η ιστοσελίδα του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας στο νέο διαδικτυακό πρότυπο TYPO 3 του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.) ξεκίνησε τη λειτουργία της τον Ιούλιο του 2022 επί Προεδρίας του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Κρήνης και Πατριαρχικού Εξάρχου Μελίτης κ. Κυρίλλου (Κατερέλου), Καθηγητή, υπό την Εποπτεία του Επίκουρου Καθηγητή Βασιλείου Φανάρα, Υπεύθυνου Ενημέρωσης και Επικοινωνίας του Τμήματος, και με τη συμβολή του Δημητρίου Χ. Αλεξόπουλου, Συνεργάτη της Κοσμητείας της Σχολής (Επιστημονικό-τεχνικό προσωπικό).

Το περιεχόμενο της παλαιάς ιστοσελίδας του Τμήματος θα παραμείνει διαθέσιμο για εύλογο χρονικό διάστημα σε εναλλακτική τοποθεσία προνοία του Κέντρου Λειτουργίας και Διαχείρισης Δικτύου του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Κ.ΛΕΙ.ΔΙ).